STRONA W TRAKCIE REALIZACJI

jezyk Rosyjski jezyk Angielski jezyk Polski
Język | Language | язык :
O firmie
Firma „Dipol” została założona w 1990 roku jako sp. cywilna. Pierwszą formą działalności był handel przetworzonymi artykułami spożywczymi  produkcji krajowej. Już po roku działalności firma rozpoczęła import artykułów spożywczych z Europy , a szczególnie z krajów układu wyszehradzkiego. W kolejnym roku działalności wzbogaciliśmy paletę towarów  wprowadzając do obrotu mrożone warzywa i owoce, w tym samym czasie rozpoczęła się współpraca z producentami z krajów UE . Następnie Sp. cywilna została przekształcona  w Sp. jawną a w późniejszym czasie w Sp. z o.o.. Po utworzeniu sp. z o.o. działalność firmy została rozszerzona o współpracę z z krajami z innych kontynentów. Obecnie importujemy produkty z takich krajów jak: Hiszpania, Portugalia, Grecja, Słowacja, Węgry, Czechy oraz Malezja, Chiny, Tajlandia, Argentyna. Do niektórych z tych krajów eksportujemy towary z Polski szczególnie mrożonki owoców i warzyw
w dużych opakowaniach do konfekcjonowania. Prowadzimy również eksport do krajów byłego Związku Radzieckiego: Ukrainy, Rosji, Azerbejdżanu, Białorusi.
 
 
Wyspecjalizowaliśmy się w obrocie artykułów pochodzenia hiszpańskiego tj. oliwami i oliwkami oraz koncentratami spożywczymi. Drugą grupą produktów są owoce w puszkach: ananasy, brzoskwinie, gruszki, mandarynki i koktajle owocowe. Naszą ofertę uzupełniają warzywa konserwowe: groszek, kukurydza, papryka, szparagi.


Dużą część oferty stanowi koncentrat pomidorowy dostępny w opakowaniach od 240 kg do 0,70 kg oraz pochodne od niego sosy do pizzy wysokiej jakości.


Jesteśmy również jednym z większych importerów tuńczyka w puszce z Tajlandii i frytury do głębokiego smażenia z Malezji.

projekt i realizacja: BigCom